Christopher Farr Cloth

Компанія Lewis & Wood була заснована понад 30 років тому Стівеном Льюїсом (майстром текстильного друку) та Магдаленою Джебб (декоратором інтер'єру). Стівен описує естетику бренду як "дивну, оригінальну, але перш за все автентичну, вірну своєму походженню та своїм корінням".

"Ми не йдемо за трендами - я та Магдалена створюємо лише ті дизайни, які нам подобаються. Іноді ми випускаємо по 3-4 нових дизайнів на рік, а іноді - абсолютно нічого".

Спочатку Стівен та Магдалена зосередились на виробництві тканин та шпалер лише у Великобританії. На відміну від багатьох конкурентів Lewis & Wood цілковито контролює виробництво - від вибору барвників та колірної гами до якості друку.

Для розробки своїх колекцій, які так запам'ятовуються, Lewis & Wood віддає перевагу залученню талановитих художників і майстрів у галузі англійського прикладного мистецтва.

Творчі колаборації компанії включають роботи Ендрю Девідсона (Andrew Davidson), майстра дерев'яного різьблення, Мелісси Вайт (Melissa White), художниці-муралістки, яка часто розробляє дизайни для Кіт Кемп, Дженні Стрінгер (Jenny Stringer), спеціалістки з ручного друку на тканинах, та Адама Калкіна (Adam Calkin), художника-декоратора, автора найупізнаваніших принтів L&W.

У колекціях Lewis & Wood зустрічаються фольклорні розписи, розроблені тріо пенсіонерів, сумарний вік яких складає понад 232 роки (колекція Wit & Wisdom), абстрактні принти, натхненні античними грецькими вишивками з колекцій Музею Вікторії та Альберта, сюжети єгипетських папірусів XVI століття і тканини, натхненні живописом художників-гугенотів XVIII століття.

На сьогоднішній день колекція бренду Lewis & Wood включає в себе тканини та шпалери. У нашому шоурумі представлені останні дизайни бренду, і ви також можете замовити у нас зразки, що вас зацікавили.

Для переходу на сайт Lewis & Wood, будь ласка, натисніть на заголовок бренду на самому початку статті.