Christopher Farr Cloth

Компанія Christopher Farr Cloth або CFC була заснована в 2000 році Мікалом Сільвером (Michal Silver), Кристофером Фарром (Christopher Farr) і Меттью Борном  (Matthew Bourne). З тих пір, CFC працює з найбільш якісними матеріалами, використовуючи традиційні технології ручного виробництва. CFC бере участь у творчих колабораціях з відомими міжнародними дизайнерами та художниками. На сьогоднішній день колекції CFC включають в себе тканини, шпалери і тасьму, розроблені згідно з традиціями крафтового виробництва та яскраво підтверджуючі інтелектуальний, але в той же час трохи жартівливий підхід компанії до дизайну та експериментів. 

Палітра кольорів Christopher Farr легко впізнавана як в традиційних, так і в більш сучасних дизайнах компанії. Весь асортимент CFС виробляється у невеличких сімейних майстернях у Великобританії і в Бельгії, в основному з використанням ручних текстильних технологій друку або інноваційних ткацьких верстатів.  

Певні дизайни CFC були розроблені на основі архівних малюнків Анні Альберс (Anni Albers) - одной з найвідоміших текстильних художниць школи баухаус (Bauhaus); Рауля Дюфі (Raoul Dufy) - художника-фовіста 20 століття, сучасника Пикассо (Picasso) і Брака (Braque); а також Майкла Сцела (Michael Szell) - дизайнера, який переосмислив традиційний ситець, доповнивши його новими ідеями 60-х.  

До групи сучасних дизайнерів CFC входять: Макото Кагошима (Makoto Kagoshima) - художник-кераміст, який співпрацює з галереєю Chariots on Fire в Сан-Франциско; компанія And Objects (результат творчої колаборації Мартіна Брудницьки (Martin Brudnizki) і Ніколаса Джинса (Nicholas Jeanes), що отримала премією Architectural Digest в 2017 році; Кіт Кемп (Kit Kemp) - Tворчий Директор – Firmdale Hotels з її оригінальною стилістикою.

Ви можете більш детально ознайомитися з дизайнерами CFC за цим посиланням:  

https://christopherfarrcloth.com/Designers/

У нас в шоурумі представлена ​​різноманітна колекція тканин, шпалер і тасьми CFC. Також, у нас ви можете замовити зразки, які вас зацікавлять за номінальною ціною. Стандартні зразки від CFC надаються в розмірах 32 x 31 см, 20 x 20 см або 20 x 15 см.  

Будь ласка, зверніть увагу на те, що при запиті зразків або оформленні замовлення на вироби CFC, необхідно надавати точні назви дизайну і кольору, оскільки CFC не використовує нумерацію артикулів. При самостійному розрахунку необхідного обсягу декоративних матеріалів врахуйте рекомендації CFC щодо усадки тканин (ця інформація доступна в описі кожного артикулу на сайті CFC). 


Крім стандартних колекцій і кольорів, CFC може виготовити більшість артикулів в нових колірних поєднаннях, нейтральних кольорах або з тканин підвищенної стійкості (performans-based textiles) на основі технології Perennials для комерційних об'єктів та клієнтів HoReCa.  

Для того, щоб перейти на сайт Christopher Farr Cloth, натисніть на назву бренду на початку статті.