Christopher Farr Cloth

Компанія Kravet Group, заснована в 1918 році, є однією зі світових лідерів на ринку інтер'єрних тканин, шпалер, аксесуарів, килимів і меблів. На початку своєї кар'єри, засновник компанії Самюель Кравет (Samuel Kravet), емігрант з Російської імперії, працював кравцем для ексклюзивної клієнтури Нью Йорка. У відповідь на численні запити клієнтів, Самюель відкрив магазин з виробництва декоративної тасьми і текстильної фурнітури і вже в 1924 році, зайнявся виробництвом декоративних тканин для професіоналів у сфері дизайну інтер'єру.  

У кінці минулого століття, компанія Kravet почала активно співпрацювати з відомими американськими дизайнерами і декораторами.  

Колекції тканин і тасьм Марка Хемптона (The Mark Hampton Fabric and Trimmings Collections) були першими колекціями, створеними Kravet в колаборації з Марком Хемптон, який вважається іконою американського стилю і одним з найвидатніших декораторів XX століття. Серед клієнтів Марка Хемптона були законодавиці модних трендів свого часу, такі як Жаклін Кеннеді Oнассіс (Jacqueline Kennedy Onassis), Памела Черчиль-Харриман (Pamela Churchill-Harriman) і Есте Лаудер (Estée Lauder).

До цього дня, компанія Kravet Group продовжує створювати оригінальні колекції з кращими дизайнерами і декораторами інтер'єрів, такими як Алекса Хемптон (Alexa Hampton, дочка Марка Хемптона), легендарної Келлі Вістлер (Kelly Wearstler), Нейт Беркус (Nate Berkus), Джейн Шауерс (Jan Showers), Carrier and Company, Банні Вільямс (Вunny Williams), Сюзанна Райстен (Suzanne Rheinstein), Томас О'Браян (Thomas O'Brien), Беррі Ланц (Barry Lantz), Ліллу Пулитзер (Lilly  Pulitzer) і Віндзор Сміт (Windsor Smith).  

B сучасних творчих колабораціях Kravet Group з'явилися дизайни, розроблені Оскаром де ла Pента (Oscar de la Renta), Діаною фон Фюрстенберг (Diane von Furstenberg), Кейт Спейд (Kate Spade) і Кельвіном Кляйном (Calvin Klein).  

На сьогоднішній день, група компаній, об'єднана маркою Kravet Group, володіє брендами Kravet, GP&J Baker, Lee Jofa, Brunschwig & Fils і Donghia. Всі бренди групи спеціалізуються на виробництві високоякісних тканин, шпалер, і декоративної тасьми. Асортимент Kravet Group настільки різноманітний, що може задовольнити найвимогливіших клієнтів і професіоналів в сфері дизайну.  

У нас в шоурумі ви можете замовити зразки тканин, шпалер і декоративної тасьми Kravet Group за номінальною ціною від виробника.  

Для того, щоб перейти на сайт Kravet Group, натисніть на назву бренду на початку статті. В меню сайту, на сторінці Fabrics & Wallcoverings, ви також можете вибрати відповідну категорію пошуку і певну стилістику дизайнів.