Christopher Farr Cloth

Починаючи з 1891, компанія Бруншвіг & Фіз (Brunschwig & Fils), заснована Ахилом Бруншвігом (Achille Brunschwig) у Франції на традиціях виробництва гобеленів, створює європейські дизайни тканин, шпалер і декоративної тасьми, слідуючи своєму незмінному девізу – «Гарний дизайн назавжди» (“Good Design is Forever”). Однак в контексті Brunschwig & Fils, "назавжди" далеко не означає нудні традиційні дизайни або колірні поєднання. Сучасні колекції Brunschwig & Fils розробляються під керівництвом Майкла Смита (Michael S. Smith) і творчого директора Стівена Елрода (Stephen Elrod) на основі архівів бренду та поєднують в собі інтерпретацію класичних туаль-де жуи, шинуазері, французького ситцю, принтів шкір тварин, оксамиту у найнесподіваніших варіантах, та індійські дизайни “Дерево Життя” (Tree of Life). В останніх колекціях бренду, багато з дизайнів Brunschwig & Fils були розроблені як для текстильних принтів, так і для шпалер (corresponding wallpaper & fabrics).

Навіть під час Другої Світової Війни і гострої нестачі французьких тканин, Зеліна Бруншвіг (Zelina Brunschwig), впевнена в тому, що компанія Brunschwig & Fils повинна вижити, продовжувала працювати з текстильними цехами в США, замінюючи традиційний французький шовк на тканину для виготовлення парашутів і льон на необроблений муслін. 


Дизайни Brunschwig & Fils ви можете зустріти в Білому Домі, Версалі, Маунт Верноне (резиденції Джорджа Вашингтона), у бібліотеці Брук Астор в Нью- Йорку і в проєктах культових декораторів, таких як Біллі Болдвін (Billy Baldwin), Сістер Періш (Sister Parish), Альберт Хедлі (Albert Haldley), Майкл Сміт (Michael S. Smith) і Майлз Редд (Miles Redd). 


У нас в шоурумі ви можете замовити зразки тканин, шпалер і декоративної тасьми Brunschwig & Fils за номінальною ціною від виробника.  

Для того, щоб перейти на сайт Brunschwig & Fils, натисніть на назву бренду на початку статті. В меню сайту, на сторінці Fabrics & Wallcoverings, ви також можете вибрати відповідну категорію пошуку і певну стилістику або характеристики дизайну - ботаніка, геометрія, фауна, і т. д.