Як Ми Працюємо

Ми цінуємо час наших клієнтів і гарантуємо повну розробку трьох варіантів декоративного оформлення вашого проєкту згідно мудборду або детальному брифу архітектора чи дизайнера.  

Наша розробка включає в себе розрахунок необхідного метражу тканини або обсягу декоративних матеріалів, попередній кошторис для оформлення замовлення (при наданні технічного креслення), і терміни виконання замовлення з урахуванням доставки.  

При бажанні, ви можете попрацювати зі зразками декоративних матеріалів в нашому шоурумі або самостійно підібрати матеріали, використовуючи сайти наших постачальників. Деякі постачальники пропонують електронні каталоги тканин та шпалер, підібрані за кольором, текстурою і малюнком. Тканини, зазначені у цих каталогах, завжди є в наявності на складі (у кількості до 14м.). Посилання на електронні каталоги вказані на сторінках наших брендів. 


Певні постачальники працюють під замовлення і можуть виготовити потрібні вам артикули з урахуванням технічного завдання вашого проєкту (наприклад, друк шпалер на полотні або вінілі, паперове підбиття тканини, і т. д.). Багато артикулів з нашого асортименту ви можете замовити в однотонних або нейтральних кольорах і за необхідності виготовити з тканин підвищеної зносостійкості (performance-based textiles).  

Для більш складних творчих об'єктів, які потребують незвичайних крафтових виробників, ми надаємо додаткові консультаційні послуги щодо добірки і доставки матеріалів від англійських і американських постачальників, маловідомих на українському ринку.  

Комерційний підхід

Ми надаємо нашим клієнтам комерційні пропозиції, засновані на прейскурантах провідних операторів ринку Західної Європі, з урахуванням оптимальних умов і дисконтів. У нас ви також можете замовити зразки від постачальників за собівартістю виробництва. При оформленні замовлення ми вираховуємо вартість замовлених зразків.  

Досвід і знання виробників дозволяє нам розробляти проєкти для різних бюджетів та вдало міксувати ексклюзивні бренди та більш демократичні варіанти, що гарантує свіжість та сучасність дизайну. Практика показує, що вдало розроблений high-low мікс - це запорука успішного проєкту, який залишиться актуальним протягом багатьох років.

Доставка та логістика

Ми розуміємо, що оптимальні терміни доставки відіграють не останню роль в комплектації об'єкта. Консолідаційний склад в Європі дозволяє нам організувати доставку в найкоротший час. При оформленні кожного замовлення, ми повідомляємо вас про наявність необхідного обсягу декоративних матеріалів на складі та про термін доставки в Україну. Наші консультанти ретельно контролюють процес логістики та активно підтримують зв'язку з клієнтом. Певні виробники працюють тільки під замовлення і в таких випадках ми заздалегідь інформуємо наших клієнтів про термін виробництва.