Christopher Farr Cloth

Компанію Lee Jofa заснував в 1888 році Артур Лі (Arthur H.Lee), успішний власник кількох текстильних цехів. Шурин Лі, Джордж Армітаж (George F. Armitage), талановитий архітектор і дизайнер, часто скаржився Артуру, що йому дуже не вистачає унікальних англійських текстильних дизайнів для своїх проєктів. На той момент, в епоху Індустріальної Революції, виробництво Великобританії було сконцентровано на масовій продукції тканин зі спрощеними дизайнами. Вже в перші роки свого існування, компанія Arthur H. Lee запатентувала власну технологію виробництва численних складних відтінків і кольорів жаккарду та льону. Артур Лі, шанувальник Вільяма Морріса (William Morris), також дав друге життя виробництву англійських гобеленів, яке практично зникло в кінці вікторіанської епохи.  

У 1965 році, компанія Arthur H. Lee & Sons придбала американський текстильний концерн JOFA, що є одним з найстаріших американських імпортерів декоративних тканин. Цей творчий союз поклав початок нової епохи бренду Lee Jofa, який об'єднав два з половиною століття досвіду в сфері виробництва текстилю.  

У 1986 році, компанія Lee Jofa стала власницею американського бренду Groundworks, що спеціалізується на сучасних тканинах і шпалерах. До цього дня, компанія Lee Jofa зберігає традиції Артура Лі, займаючись виробництвом унікальних дизайнів, пронизаних духом традиційних ремесел Великобританії.  

У сучасних колекціях Lee Jofa Ви знайдете дизайни, створені Оскаром де ла Рента (Oscar de laRenta), Келлі Вістлер (Kelly Wearstler), Аерін Лаудер (Aerin Lauder), Девідом Істоном (David Easton), Сюзанною Райнштайн (Suzanne Rheinstein), Сюзанною Каслер (Suzanne Kasler), Джеймсом Ханіфордом (James Huniford), Банні Вільямсо (Bunny Williams), Лилу Пулітцер (Lilly Pulitzer), Аллегрою Хікс (Allegra Hicks) і Ешлі Хікс (Ashley Hicks).  

У нас в шоурумі ви можете замовити зразки тканин, шпалер і декоративної тасьми Lee Jofa за номінальною ціною від виробника.  

Для того, щоб перейти на сайт Lee Jofa, натисніть на назву бренду на початку статті. В меню сайту, на сторінці Fabrics & Wallcoverings, ви можете вибрати відповідну категорію пошуку і певну стилістику дизайнів.