Хто Ми Є

The Editors x Design Stories (T.E.D.S) - це креативне агентство, яке спеціалізується на видатних світових брендах з оригінальними дизайнами.

На даному етапі наш асортимент включає в себе текстиль, шпалери, декоративні панелі, тасьму і килими, переважно англійських та американських виробників. Ми ретельно підбираємо та постійно розширюємо наші колекції для використання як в традиційних, так і в сучасних та в еклектичних інтер’єрах.  

В нашому асортименті є декоративні панелі розроблені на основі мініатюр з колекції “Кронос” (Kronos) з нью-йоркського Музею сучасного мистецтва (MET), текстильні принти, розроблені на основі архівних ботанічних малюнків XVIII століття, графіки французького художника-фовіста, японської кераміки та в стилістиці баухаус (Bauhaus).

Серед нашіх брендів ви розкриєте для себе іконічні дизайни, що були і є улюбленими такими декораторами і дизайнерами інтер’єру, як Майлз Редд (Miles Redd), Келлі Хоппен (Kelly Hoppen), Кіт Кемп (Kit Kemp), Сістер Періш (Sister Parish), Келлі Вістлер (Kelly Wearstler), Девід Хікс (David Hicks), і Кейті Ріддер (Katie Ridder).

Що в нас цінують наші клієнти

Дизайн та декорування приміщень - це тактильна робота, саме тому ми любимо демонструвати можливості текстилю та декоративних матеріалів у нас в шоурумі, де ви завжди можете побачити найновіші інтерпретації декоративного оформлення інтер'єру.

Ми із задоволенням співпрацюємо з українськими  виробниками м'яких меблів і також виготовляємо під замовлення власні індивідуально розроблені вироби.

У нас є досвід використання традиційних декоративних матеріалів (тканин і шпалер) для рішення нестандартних завдань - при оформленні приміщень підвищеної вологості, вбудованих меблів (книжкових шаф і полиць) і панелей буазері. Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас з усіх технічних питань.