Christopher Farr Cloth

Заснована в 1884, поряд із власною маркою, компанія GP&J Baker також представляє бренди Mulberry Home, Baker Lifestyle і Threads. Незаперечний той факт, що вже більше 100 років GP&J Baker залишається законодавицею традицій англійського дизайну, про що свідчить отриманий у 1982 Королівський Ордер Єлизавети II. Крім Букенгемського Палацу, тканини, шпалери і тасьму GP&J Baker можна зустріти в Кларенс Хаус, Блейнхемському палаці і багатьох інших історичних резиденціях.

Початок компанії GP&J Baker було покладено Джорджом Бейкером (George Baker), натхненного мистецькими традиціями Стамбула і своїм досвідом ландшафтного дизайнера і садівника Посольства Великобританії в Туреччині. Сини Джорджа, Джордж Персіваль (George Percival) і Джеймс Бейкер (James Baker) починали з імпорту перських, турецьких і оттоманських килимів і поступово перейшли на виробництво текстилю. Любов Джордж Персіваля до східних дизайнів і орієнтального мистецтва надихнула перші текстильні принти GP&J Baker, які виробляються і до цього дня.  

У 1883 році компанія GP&J Baker викупила архіви XVIII століття Swaisland Textile Printing Company і поступово розширила свою унікальну колекцію покупкою більш 400 рідкісних антикварних принтів паризької студії Холзах (Holzach) і 250 індійських принтів Iмперії Великих Моголів. В текстильних архівах GP&J Baker присутні китайські шпалери, туніки з Перу, індонезійський батік, і також оригінальні малюнки основоположників руху Мистецтва і Ремесла (Arts & Crafts). Однак перлинами GP&J Baker донині залишаються ботанічні мотиви - в традиціях Джорджа Персіваля, садівника-любителя.

Бренд Mulberry Home, заснований в 1991, залишається вірним традиціям дизайну і крафтового виробництва шкіряних виробів і аксесуарів фірми Mulberry. Колекції Mulberry завжди створюються з певною тематикою і, як правило, відображають деякий богемний настрій сучасної і в той же час традиційної Великобританії.  

Бренд Baker Lifestyle є дифузним брендом GP&J Baker, характерним сучасними дизайнами і яскравими поєднаннями кольорів, легко доступними по стилістиці.  

Бренд Threads спеціалізується на складних поєднаннях спокійних нейтральних текстур і відтінків, будучи елегантною альтернативою для сучасних лаконічних інтер'єрів.  

На сьогоднішній день, колекції брендів GP&J Baker включають в себе тканини, шпалери і тасьму. У нас в шоурумі представлені найновіші дизайни GP&J Baker, і також у нас ви можете замовити зразки, що вас цікавлять.


Зверніть увагу на те, що для брендів GP&J Baker розроблені електронні каталоги, підібрані за кольорами, принтами і колекціями. Тканини і шпалери, використані в електронних каталогах GP&J Baker оновлюються щодня, згідно мінімальної складської наявності в Великобританії в обсязі до 14м.

https://www.gpjbaker.com/virtual-books

Для того, щоб перейти на сайт GP&J Baker, натисніть на назву бренду на початку статті.