Christopher Farr Cloth

Компанію Коулфакс (Colefax) заснувала у 30-х рр. XX століття Леді Сібілла Коулфакс (Lady Colefax), відома у колах аристократичних клієнтів Великої Британії декораторка. Леді Сібілла з ентузіазмом товаришувала як з людьми аристократичного походження, так і з акторами та музикантами, такими як Чарлі Чаплін і Кол Портер.

У 1938 році Леді Сібілла взяла в партнери молоду зірку дизайну Джона Фавлера (John Fowler) і світ англійського декорування радикально змінився. Леді Сібілла та Джон Фавлер отримали світову популярність завдяки своїм комфортним, стильним і водночас абсолютно доступним інтер'єрам. Саме за цей підхід їх так любили клієнти – від герцогів до кіноакторів. Після Другої Світової Війни Леді Сібілла та Джон Фавлер стали ще більш затребуваними завдяки їхньому таланту створювати неповторні інтер'єри при обмеженому бюджеті.

У 1948 році Ненсі Ланкастер, американська спадкоємиця відомого торговця бавовною, викупила частку Леді Сібілли та вдихнула нове життя в компанію, розгорнувши її діяльність також у США. Ненсі та Джон пропрацювали разом понад 20 років. Їх творчий союз заклав фундамент сучасної компанії Colefax and Fowler, яка має у своєму складі бюро дизайну, а також виробництво тканин, шпалер і тасьми з традиційними англійськими мотивами.

У 1980-х роках компанія Colefax and Fowler купила англійські текстильні бренди Джейн Черчілл (Jane Churchill) і Ларсен (Larsen), а також французький текстильний бренд Мануел Кановас (Manuel Canovas). Сьогодні компанія успішно керує цим портфоліо, яке не змінилося протягом останніх  сорока років.

Бренд Colefax and Fowler демонструє найкращі традиції англійського стилю і пропонує різноманітні нюансовані ботанічні мотиви, сучасніші орнаментальні та геометричні дизайни, а також високоякісну вовну і льон.

Бренд Jane Churchill – це яскрава і сучасніша версія англійського текстильного дизайну. Його вирізняють яскраві поєднання кольорів і досить незвичні малюнки і патерни.

Бренд Larsen спеціалізується на поєднаннях спокійних, нейтральних текстур і відтінків та є елегантною альтернативою для сучасних лаконічних інтер'єрів.

Бренд Manuel Canovas створює незабутні екзотичні дизайни тканин і шпалер з несподіваними комбінаціями кольорів і відтінків та унікальними сюжетами. Manuel Canovas не залишить байдужим жодного шанувальника декорування.

Зараз у складі колекцій усіх брендів є тканини і шпалери. Manuel Canovas і Colefax and Fowler також виробляють декоративну тасьму найрізноманітніших відтінків.

У нашому шоурумі представлені останні дизайни бренду, і ви також можете замовити у нас зразки, що вас зацікавили.

Для переходу на сайт Colefax and Fowler, будь ласка, натисніть на заголовок бренду на самому початку статті.