Christopher Farr Cloth

Компанія IKSEL була заснована Дімона (Dimonah) і Мехмет Іксел (Mehmet Iksel) в 1988р. Ця творча пара космополітів прожила багато років в Індії, займаючись розписом шпалер і декоративних панелей для оформлення інтер'єрів. У своїх дизайнах IKSEL черпає натхнення в доіндустріальному періоді, коли в світі декоративного мистецтва було створено багато неповторних шедеврів. Колекції IKSEL включають в себе орнаментальні мотиви, шинуазері, ботанічні мотиви, а також панорамні сценічні панно. 


У мотивах дизайнів IKSEL зустрічаються декоративні малюнки шпалер XVIII століття виготовлених для Ост Індійської торгової компанії (Еаst India Trading Company), що були знайдені у антикварів Брюсселя, розписи провінційного життя в епоху династії Цин в Кантоні, мініатюри Раджпута з колекції «Кронос» (Kronos) Нью-Йоркського музею сучасного мистецтва (MET), та казковий світ флори і фауни, вигаданий самою Димоною.


У 2001 році IKSEL стала однією з перших компаній у сфері дизайну, яка застосувала потенціал сучасних технологій, створивши повний електронний архів своїх декоративних панелей. Технології друку IKSEL дозволяють досконально зберегти деталі ручного промальовування кожного дизайну, комбінуючи практичність виробництва і в той же час зберігаючи ефект фрески. Декоративні панелі IKSEL легко впізнавані своєю чарівною стилістикою і часто зустрічаються в дизайнах провідних міжнародних декораторів і дизайнерів інтер'єрів. На сьогоднішній день IKSEL виробляє друковані декоративні панелі (стандартний, архівний та замовний каталоги) і продовжує займатися ручним розписом приміщень, декоративних екранів і предметів декору.

Для перегляду електронних каталогів на сайті введіть пароль "sesame" і виберіть standard collection (eu) або archive / custom collection. У каталогах на сайті IKSEL детально вказані всі стандартні кольори кожного декоративного дизайну та розміри стандартних панелей - як правило, шириною 90 см і висотою 225-325 см.


У нас в шоурумі ви можете детально ознайомитися з повним каталогом IKSEL і також побачити, як виглядає повна розгортка багатьох стандартних декоративних панелей IKSEL, висотою 225 см і шириною 90 см. Також ви можете замовити зразки IKSEL в розмірі А4 і A3 в необхідній кольоровій гамі і великі версії зразків (90 x 90 cм) за окремою ціною.


Зверніть увагу на те, що всі замовлення з індивідуальними добірками кольорів і змінами формату прораховуються і розробляються в окремому порядку з технологами IKSEL. Всі дизайни IKSEL можуть бути роздруковані на папері, полотні або поліестері, в залежності від технічного завдання клієнта.  При наявності детального креслення приміщення (в ArchiCAD або АutoCAD), з урахуванням стін, дверних пройомів, вікон, камінів, стельових молдингів, багетів, і будь-яких інших архітектурних нюансів, IKSEL може повністю адаптувати дизайн і роздрукування декоративних панелей з урахуванням нюансів вашого приміщення.  

На сайті IKSEL, під рубрикою Technical, ви можете знайти детальні інструкції щодо обклеювання декоративних панелей IKSEL.Для того, щоб перейти на сайт IKSEL, натисніть на назву бренду на початку статті.